Home » Event » LSC pilnsapulce

LSC pilnsapulce

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - Sunday, April 18
12:00 pm - 2:00 pm

Location
Latviešu Sabiedriskā Centrā/ Latvian Community Center

Categories


LSC pilnsapulce notiks 18. aprīlī, pulksten 12os, LSC.

Cienījamie tautieši!

Ar Jūsu palīdzību, Latviešu sabiedriskais centrs Indianapolē cenšas turpināt darbību, lai būtu sabiedrībai kur pulcēties. Cenšamies rīkot gadskārtējos sarīkojumus: Ziedoņballi, Jāņus, 18. novembri un Ziemsvētku tirdziņu. Lai pastāvētu, mums ir nepieciešams Jūsu atbalsts. Pirms vairākiem gadiem finansiāli iekritām, jo pieņēmām apmeklētāju pieteikšanos uz sarīkojumu uzticoties, ka samaksa notiks pie ieejas. Tā tomēr nenotika, jo pietiekami liels skaits pieteikto neatnāca uz sarīkojumu. Tāpēc jau gadiem esam lūguši samaksu kopā ar iepriekšpieteikšanos uz sarīkojumiem – ziņojumos tas skaidri ierakstīts! Ja Jūs pieteicaties uz sarīkojumu, sagaidām saņemt samaksu pirms sarīkojuma. Ja tas nenotiek, tad uzticamies Jums, ka samaksāsit pie durvīm. Ja neierodaties, tad lūdzu saprotiet, ka tā vai tā sagaidīsim samaksu. Mums nelīdz tas, ka paziņojat, ka tomēr neieradīsities uz sarīkojumu, īpaši ja tas paziņojums notiek pēc uzdotā termiņa, jo programma ir jau sarunāta un vakariņas pieteiktas. Ja Jūs pieteicaties uz sarīkojumu, tad lūdzam saprast, ka sagaidīsim samaksu. Ja nopērkat biĮeti uz jebkuru koncertu, sporta spēli, vai citu notikumu, varat izvēlēties neiet, bet neviens Jums neatmaksās samaksāto naudu. Tāpēc lūdzam saprast, ka arī LSC neatmaksās Jums samaksāto.

Īpaši liels paldies visiem tiem, kuri nevarēja ierasties pēdējā 18. novembŗa sarīkojumā, bet atsūtīja apsolīto samaksu tā vai tā!

Vēlreiz gribam pateikties visiem, kuri atbalsta LSC. Savukārt LSC centīsies arī Jūs atbalstīt! Ceram uzturēt Centra darbību vēl daudzus gadus.

Cieņā,

LSC valde