Home » Organizācijas/ Organizations » Luterāņu Draudze/ Lutheran Church » Svētdienas dievkalpojums/ Sunday’s Church Service

Svētdienas dievkalpojums/ Sunday’s Church Service

Indianapoles  latiešu lut. draudze aicina piedalīties 5. maijā, kārtējā dievkalpojumā plkst 11:00 am, kur vokāliste Arta Jēkabsone mūs iepriecinas ar pacilošām garīgām dziesmam. 

Arta Jēkabsone ir vokāliste, komponiste un aranžētāja. Samtainās balss īpašniece uzrunā klausītājus ar patiesām piedzīvojumu un laimes emocijām mūzikā. Pēc Rīgas Doma kora skolas absolvēšanas 2015. gadā Artai tika piešķirta pilna stipendija džeza mūzikas studijām Ņujorkas universitātē “The New School for Jazz and Contemporary Music,” kur šobrīd studē džeza bakalaura programmā un arī mūzikas biznesa un menedžmenta maģistra programmā. 2016. gada vasarā Arta piedalījās “Montreux Shure Jazz Vocal Competition” Šveicē, kas ir viens no atzītākajiem džeza konkursiem Eiropā. Pateicoties uzvarai šajā konkursā, Arta ieguva iespēju ierakstīt savu pirmo debijas albumu ar nosaukumu Light. Nesen Jēkabsone kopā ar vokālistu Erik Leuthauser ieskaņoja albuma formātā savu kopdarbu Yesterday Still Lies Between the Floorboards. Artas mīlestība pret mūziku caurstrāvo teicienā: “Mīli to ko tu dari un dari to ko tu mīli” (Ray Bradbury).

>>>>>>>>><<<<<<<< 

Sunday May 5, singer Arta Jekabsone will be participating in our service with her amazing talented voice. All are welcome to attend this special service.

Comments are closed.